Witajcie w bazgrołkowym świecie…

Witajcie na naszej nowej stronie Bazgrolki.info. Jest to strona poświęcona naszym przedszkolankowym bazgrołkom. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wiele pomysłów i inspiracji do pracy z dziećmi, a nasze kolorowe bazgrołki na stałe zagoszczą w Waszych placówkach i domach.

Materiały są do damarowego pobrania (na własny użytek). Możecie wykorzystywać opracowane przez nas pomoce podczas codziennych zajęć w przedszkolu oraz w czasie zabaw w domu.

Pomoce, które znajdziecie w zakładce INSPIRACJE staraliśmy się układać tematycznie. Nie ukrywamy, że niektóre zestawy zawierają materiały do przeprowadzenia zajęć z rożnych kręgów tematycznych. Aby ułatwić Wam poszukiwanie przy każdym temacie zawarte są kręgi tematyczne, których dotyczy danych post.

Życzymy Wam bazgrołkowej zabawy!

 

Wśród przygotowanych materiałów znajdziecie autorskie wiersze, ilustracje do wierszy, plansze oraz pomysły na zabawy. Ciekawym uzupełnieniem opracowanych materiałów są karty pracy, które możecie wykorzystać podczas zajęć lub zabaw w domu.

Do większości zestawów zostały przygotowane BAZGROLNIKI NAUCZYCIELA, które zawierają opisy zabaw, teksty wierszy i inne wskazówki, które można wykorzystać podczas zajęć.

Bazgrolniczki Przedszkolaka zawierają karty pracy opracowane z myślą o dzieciach młodszych i starszych. Zadaniem nauczyciela jest wybranie kart, które są odpowiednie do wieku i możliwości dzieci.

Materiały zapisane są jako pliki PDF, aby je pobrać należy kliknąć na “niebieski” napis. Wówczas pojawi się dany dokument, który możemy zapisać lub wydrukować.

W zakładce PROJEKTY znajdziecie opisy 5 projektów. To Wy – Nauczyciele – decydujecie, który projekt będziecie realizować w danym roku szkolnym.

4 komentarze
 1. Anna 4 lata temu

  Witam bardzo proszę o udostępnienie mi materiałów

  • Magda 4 lata temu

   Pani Aniu, a o jakie konkretnie materiały Pani chodzi? Wszystkie bazgrołkowe materiały są dostępne na stronie Bazgrolki.info w plikach do pobrania, które są w każdym poście 🙂

 2. Anna 4 lata temu

  Witam, wysłałam zgłoszenie do projektu – do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi.

  • Magda 4 lata temu

   Pani Aniu ponieważ nie wysyłamy informacji zwrotnej. Jak Pani wysłała zgłoszenie to zaczyna Pani realizować projekt 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ważne

Właścicielem serwisu bazgrolki.info jest
przedszkolankowo.pl strona z materiałami
dydaktycznymi dla nauczycieli.

WSPÓŁPRACA

          

Copyright 2020 © bazgrolki.info Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?